Seviyeli sohbet odaları

 

Seviyeli sohbet odaları

Sanırım 1997 sonu veya 1998 başlarıydı.O zamanlar çocuktuk. İnternet cafelerin yeni yeni çoğaldığı zamanlardı. Ozamanlar Arkadaşların dilinde tek bir şey vardı. o da Mirc‘ tı. Bilgisayarda masa üstünde bi sekme var ona tıklıyoruz sonra bi pencere açılıyor oraya rumuz (nick) yazılacak. sonra enter tuşuna tıkla ve mirc dasın =)

Ozamanlar ki teknoloji ve internet in gelişimi açısından gercekten olağanustu birşeydi.Düşünsenize diyorduk ben burada bilgisayardan mirc a giriyorum ve Ülkenin veya dünyanın öbür ucundaki biriyle sohbet edebiliyorum. bu düşüncelerle IRC (iNTERNET RELAY CHAT) Macerası başlamış oldu.

İlk önceleri amaçsızca sırf insanlarla sohbet etmek için girdiğimiz bu yerler sonra yerini yıllarca sürecek vazgecemeyeceğimiz bir tutkuya dönüştürdü.

Ozamandan bu zamana birçok şey değişti. Artık mirc adını bilmeyen insanlar maalesef coğunlukta. Ama chat appletleri web girişleri sayesinde irc hala yaşıyor. irc kelimesinide aslına bakarsanız pek kullanan yok artık. Sohbet sitesi chat odaları gibi terimler daha yoğunlukta.

Bizlerde bunca senenin birikimini bu sitede topladık ve ekimizle chat odaları‘ mızı hayata gecirdik. Seviyeli Sohbet etmek istiyorsanız tam yerindesiniz. Sohbet ederken Radyomuzu dinleyebilir, Djlerimizden istek isteyebilir, dilerseniz oyun kanallarımızda yarışabilirsiniz. Seviye burada!! dostluk burada!! Herkese keyifli sohbetler dileriz…

Www.sademekan.COM

Yazar: SeLCan

4 thoughts on “Seviyeli sohbet odaları

  sademekan sohbet

  (Haziran 13, 2016 - 1:28 am)

  ücretsiz sohbet ediyorum. bende artık sademekan.com ailesinden birisiyim.
  dj alımı yapılacak basvurular dj sorumlusuna.

  sademekan.com

  (Haziran 17, 2016 - 2:32 am)

  Sohbet odalar?m?zda kullanabileceginiz irc komutlar? ile kendinize ozel komutlar kullanabilirsiniz. Komutları ogrenerek site gorevlisi olabilirsiniz. yönetici alımlarımız vardır. dj alımlarımız vardır. aop ve sop alımlarımız vardır.

  sademekan sohbet

  (Ağustos 27, 2016 - 2:27 pm)

  ücretsiz sohbet ediyorum. üyeliksiz sohbete girme hakkımızda var. bende artık sademekan.com ailesinden birisiyim.

  yetiskin sohbet

  (Mart 29, 2017 - 8:21 pm)

  http://www.sademekan.com odasinda gerçekten yöneticilerimiz ve görevlilerimiz seviyeli sohbet konusunda cok titizler ve dikkatliler sunucu içersinde herkez cok saygili ve sevgili bence güzel dostluklar kurabileceğimiz bir yer herkeze tavsiye ederiz

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir