Aşk Sohbet

Aşk Sohbet

Aşk nedir tarif edebilirmisiniz ?

Hepimiz seviyoruz seviliyoruz ama aşkın ne olduğunu bilmiyoruz aşk nedir arkadaşlar aşkı kısaca anlatmak istesek nasıl anlatırdık, aşk koşulsuz sorgusuz sualsiz her şeyi göze alabilmektir.Bana göre böyle ya size göre Nedir Aşk ?
Günümüzde gerçek aşklar gerçekten aşk yaşanıyor mu hiç sanmıyorum o masum sevginin yerini günahsız sevginin yerini çıkar ilişkileri aldı, yani mantık evliliği sevmediğiniz birisiyle hayatınızı rahat bir şekilde devam ettirmek için mantık evliliği yapıyorsunuz peki mutlu olabiliyormusunuz? Olamıyorsunuz ne yazikki  üzgünüm

Günümüzde evliliklerin büyük bir kısmı bu yüzden ve maddi sıkıntıdan dolayı bitmektedir, çok sevseniz de ölseniz de aşık olsanız da bu maalesef böyle bir süre sonra bu sıkıntılar aşkın sevginin ve saygının yerini alıyor ayrılmasanız da mutlu bir yaşantınız olmuyor.
Kendimizi sohbet edilen chat odalarına bırakıyoruz. Mutluluğu bu sohbet sitelerinde arıyoruz peki doğru mu yapıyoruz bir anlık mutluluk bilgisayar kapandığın da her şey sil baştan.
Çünkü sohbet odalarında çok nadir aşk yaşanır.Kimin Doğru kimin yanlış insan oldugunu bilemeyiz. Herkes kendini prens ve prenses olarak tanıtıyor nede olsa. Konuştuğunuz kişiyi kıskanabilirsin kıskançlık yaparsın ama ayrıldığınız da iki gün sonra unutursun ve bir başkası girer hayatına birisi gelir birisi gider bu bir alışkanlık haline gelir. Ne olur sonra peki. Ne olacak aşk banel, anlamsız soyut bir kavram olur.Neden sonra kendinize dur demek istersiniz ama yapamazsınız. Neden mi ?

Sohbet odaları artık hayatımızın bir parçası olmuştur su gibi sigara gibi sürekli hayatımızda olacaktır, nasıl su içmeden duramıyoruz sohbet sitelerine girmeden de duramayacağız, Allah karşınıza güzel yürekli pis düşünceleri olmayan insanları çıkarsın.

Herkese hoş sohbetler dileriz.

Www.sademekan.COM

Aşk Sohbet

Aşk Chat

Yazar: SeLCan

1 thought on “Aşk Sohbet

    sademekan

    (Mart 31, 2017 - 9:06 pm)

    Sohbet ile aşk’i karıştıranlar için söylemek istiyorum. Aşkiniz ile sohbet edebilirsiniz ama normal bir sohbet esnasinda bayan arkadaşiniza aşk’dan söz edemezsiniz cok cok cektiğiniz veya cektirdiğiniz o güzel günleri aşk ile hatirlarsiniz ama sohbet ederken aşık olmak isterim dersen dogru yerdesin abicim

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir